30
دسامبر

نوآفرین پیشرو در خدمات برش واترجت در استان یزد

همگام با رشد شتابان تکنولوژی و صنعت، نیاز به دستگاه‌ها و تجهیزات متنوع و تک منظوره روزبه‌روز افزایش‌یافته؛ و از سوی دیگر سلیقه‌های مختلف استفاده‌کنندگان و روند به‌سوی تکامل صنعت، موجب شده‌ که دیگر سیستم‌های تولیدی و برش قدیمی مانند ماشین‌های تراش معمولی، جوابگوی تغییرات مداوم در تقاضاهای متنوع بازار و صنعت نباشند.

این نیازها و تنگ‌تر شدن عرصه رقابت در این عرصه، موجب شد تا تولیدکنندگان به سمت ابداع دستگاه‌های پیشرفته‌تری روی بیاورند که دراین‌بین سیستم‌ها و فناوری‌های رایانه‌ای هم نقش مهمی در هدایت، پیگیری و کنترل دارند و هم با این فناوری‌ها ربات‌های گوناگونی طراحی و ساخته‌شده‌اند که کیفیت و قابلیت اطمینان محصولات تولیدی را چند برابر می‌کنند.

دستگاه برش به‌وسیله واتر جت (water jet cutting) یا همان دستگاه‌های برش با فشارقوی آب یکی نیز یک از این دستگاه‌های پیشرفته و کارآمد است که برای که برای بریدن مواد سخت مثل فلزات، سنگ، پلاستیک، چوب، چرم و … کاربرد دارد.

قابلیت ویژه این دستگاه برش مواد مختلف بدون تغییر خواص ذاتی و آسیب پیدا کردن است. برش با فشار آب از نوع برش سرد بوده و هیچ‌گونه تنش حرارتی بر روی محصول ایجاد نمی‌کند.

گروه فنی مهندسی نوآفرین با استقرار دستگاه برش پیشرفته واترجت در سال 1386 به‌عنوان یکی از اولین مجموعه‌های صنعتی در استان یزد و منطقه جنوب و شرق کشور توانست خدمات متنوعی به سایر صنعتگران و فعالان عرصه ساختمانی و… ارائه دهد و امروز به‌عنوان یکی از شناخته‌شده‌ترین فعالان این عرصه در کشور است.

نوآفرین همواره می‌کوشد در جهت رفع نیازهای صنایع گوناگون گام مؤثری بردارد و همین مهم در کنار تعهد، تخصص و کیفیت بالای تولیدات و خدمات باعث شده تا علاوه بر تأمین نیازهای مشتریان و صنعتگران در عرصه‌های مختلف در استان یزد، به‌خوبی جوابگو نیازهای مشتریانی از استان‌های هم‌جوار مثل کرمان و فارس و سراسر ایران باشد.

این مجموعه با کادری مجرب و طراحانی باتجربه به‌صورت تخصصی درزمینهٔ تولید معرق سنگ و سرامیک با تکنولوژی واترجت فعال بوده و آماده پذیرش هرگونه سفارش بدون محدودیت درزمینهٔ طراحی و تولید معرق با طرح، متریال و ابعاد موردنظر شما مشتریان محترم نوآفرین می‌باشد.

برخی خدمات گروه فنی مهندسی نوآفرین با دستگاه برش واترجت:

  • برش انواع فلزات (آلومینیوم، مس، برنج، آهن، استیل و…) با واترجت cnc
  • برش انواع سوپر آلیاژها از جمله هاردوکس، اینکونل(inconel)، اینکولی و…
  • برش انواع سنگ و سرامیک و کاشی در اشکال دلخواه (برش با آب cnc)
  • راسته بری و پیریکات انواع کاشی و سرامیک
  • برش کامپوزیت و پلاستیک‌های صنعتی

تصاویر زیر نمونه ای از کارها و برش‌ها با دستگاه واتر جت است، برای مشاهده سایر نمونه کارهای ما می‌توانید به بخش نمونه کارهای همین سایت مراجعه کنید.

مشاوران و کارشناسان گروه فنی مهندسی نوآفرین نیز همواره جوابگو سؤالات شما هستند.