14
ژانویه

گروه فنی مهندسی نوآفرین اولین ارائه‌دهنده خدمات برش واترجت و وایرکات در استان یزد

گروه فنی  مهندسی نوآفرین  که کار خود را از سال 1383 در یزد آغاز کرد، علاوه بر این‌که از پیشروهای ارائه‌دهنده خدمات برش cnc با دستگاه‌های واترجت (waterjet) و وایرکات (wirecut) در کشور به‌حساب می‌رود اولین ارائه‌دهنده خدمات برش واتر جت و وایر کات در استان یزد است.

برش واترجت چیست؟

واترجت از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های برش cnc است، این دستگاه با استفاده از قدرت و فشار آب، قطعات فلزی و غیرفلزی را برش می‌دهد. توانایی برش بالا، عدم ایجاد تنش حرارتی در قطعه کار و کیفیت بالای برش لبه‌های از مزایای برش واترجت است.

دستگاه برش واترجت نوآفرین یزد دارای میز 6 متر در 2 متر است و این مجموعه اولین ارائه‌دهنده خدمات واترجت در استان یزد به شمار می‌رود.

آشنایی با دستگاه وایرکات گروه نوآفرین یزد

دستگاه وایرکات به‌وسیله یک سیم نازک عمدتاً ۲۵ میکرون که در داخل مایع دی‌الکتریک (آب مقطر) قرارگرفته روی قطعه کار برش ایجاد می‌کند. فرایند برش‌کاری به‌وسیله جرقه‌های متناوب و کنترل‌شده‌ای است که بین دو الکترود (یعنی سیم و قطعه کار ) زده می‌شود.

ماشین‌کاری اشکال پیچیده،ماشین‌کاری مواد فلزی بسیار سخت با مقاومت بالا،ساخت حفره‌ها و سوراخ‌های بسیار ظریف  و ساخت سوراخ‌های مخروطی ازجمله مزایای  وایرکات است.

برش‌کاری و سوراخ کردن فلزات توسط دستگاه وایرکات گروه فنی مهندسی نوآفرین یزد با دقت  01/0 mm (یک‌صدم میلی‌متر) انجام می‌شود.

گسترده خدمات گروه نوآفرین، از یزد تا استان‌های هم‌جوار

تخصص و مهارت، دقت بالا در برش‌ها و ارائه خدمات و بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین دستگاه در کنار تجربه درخشان گروه فنی مهندسی نوآفرین یزد باعث شده تا دایره ارائه خدمت مجموعه از استان یزد فراتر برود و امروز مشتریان از استان‌های اطراف ازجمله شهرستان‌های کرمان، سیرجان، بندرعباس، بروجرد از مشتریان ثابت ما باشند.

در کنار برش ورق‌های فلزی مختلف، سنگ، شیشه، سرامیک و … طرح‌های زیبای کارشناسان و طراحان گروه فنی مهندسی نوآفرین یزد برای معرق سنگ، کاشی و سرامیک؛ انواع درب‌ها و حفاظ‌های فلزی مدرن، نرده‌های پروفیل‌های سنگی باعث شده تا این خدمات و طرح‌ها در سال‌های اخیر این خدمات موردتوجه و اقبال ویژه فعالان ساختمانی قرار بگیرد.

نمونه‌ای از طرح‌ها و نمونه کارهای ما در این عرصه در بخش نمونه کارها و طرح‌های سایت نوآفرین یزد قابل‌مشاهده است.