• تلفن: 09134334375
  • ایمیل:info@noafaringroup.ir
  • ساعات کاری:شنبه تا پنج شنبه 7:00 - 17:00

نمونه کارها و طرح ها

  • خانه
  • /
  • نمونه کارها و طرح ها

پروفیل های سنگی

طراحی و اجرای پروفیل های سنگی از دیگر خدمات گروه فنی مهندسی نوآفرین است. پروفیل های سنگی در طرح ها و اندازه های مختلف در نمای و همچنین طراحی های داخلی و ...  استفاده می شود، این سازه های سنگی زیبایی چشم نوازی به محیط های داخلی و خارجی ساختمان شما می دهد. نمونه ای [...]
طرح ها و نمونه کارها

معرق سنگ، کاشی و سرامیک

معرق سنگ، کاشی و سرامیک از دیگر خدمات گروه فنی مهندسی نوآفرین است. طرح های متنوع بر روی سنگ، کاشی و سرامیک که توسط طراحان ما آماده و اجرا و با پیشرفته ترین دستگاه های برش داده می شود.

طرح ها و نمونه کارها

طراحی دیوار

اجرا و ساخت طرح های مناسب دیوار از دیگر خدمات نوآفرین است که برای طراحی داخل ساختمان، اتاق ها و لابی ها، فضای پشت LCD و… مناسب است و می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

طرح ها و نمونه کارها

درب و حفاظ های فلزی مدرن

نرده ها و درب های فلزی مدرن مطابق با سلیقه مشتریان توسط گروه فنی مهندسی نوآفرین طراحی و اجرا می شود، برش این درب ها با دقت بالا توسط پیشرفته ترین دستگاه های برش صورت می گیرد.

طرح ها و نمونه کارها

لابی و سرسراها

طراحی و اجرا لابی از دیگر خدمات گروه فنی مهندسی نوآفرین است در آن از معرق سرامیک و سنگ، مجسمه، نرده سنگی، درب فلزی، پروفیل و… استفاده شده که تماماً توسط نوآفرین تولید و اجرا می شود.

طرح ها و نمونه کارها

نرده و حفاظ های سنگی

انواع نرده ها و حفاظ های سنگی مدرن در طرح ها و ابعاد متنوع با پیشرفته ترین دستگاه های cnc توسط گروه فنی مهندسی نوآفرین تولید می شود.

طرح ها و نمونه کارها

مجسمه، آبنما و پیکره های سنگی

انواع مجسمه ها و پیکره های سنگی در طرح ها و ابعاد متنوع با پیشرفته ترین دستگاه های cnc توسط گروه فنی مهندسی نوآفرین تولید می شود.

طرح ها و نمونه کارها

تابلوهای سنگی

طراحی و ساخت تابلوهای سنگی در گروه فنی مهندسی نوآفرین با بهره گیری از مدرن ترین و بروز ترین دستگاه ها و با بهره گیری از مهارت نیروهای خلاق و ماهر، در طرح ها و ابعاد مختلف انجام میگیرد.

طرح ها و نمونه کارها

طراحی و اجرای المانهای شهری و سازه های فلزی

نوآفرین ایده ها و طرح های شما را با استفاده از دانش نیروهای ماهر و هنرمند و ابزار پیشرفته برش به زیباترین المان و سازه تبدیل می کند.

طرح ها و نمونه کارها